„GRAND-PRIX” amatorów - Targówek (oldboye)
Turniej 7.   (sezon 2019/2020)   z dn. 14.06.2020

 

 wyniki 
 dla 
 i kategorii 
poz.zawodnikpunkty
1.Mariusz Regulski36
2.Waldemar Śliwiński34
3.Włodzimierz Brylak32
4.Jacek Malinowski30
5.Paweł Wiszniewski29
6.Wojciech Ratyński28
7.Krzysztof Cudny27
8.Sylwester Wójcik26
9.Hubert Stoklas25
10.Krzysztof Tylski24
11.Krzysztof Zalewski23
12.Janusz Wysocki22
13.Dariusz Radej21
14.Waldemar Bartolik20
15.Stanisław Sadowski19
16.Mieczysław Jarońko18
17.Paweł Kajka17
18.Rafał Malinowski16
19.Grzegorz Papis15
20.Małgorzata Rudnik14
21.Andrzej Paszkowski13
22.Paweł Krawczyk12
23.Kazimierz Drabot11
24.Roman Bem10
25.Rafał Matyjek9
26.Jarosław Niewiadomski8





powrót do głównej strony: www.tenis-stolowy.w.pl
 AMW 
99/00, 00/01, 01/02, 02/03, 03/04, 04/05, 06/07, 07/08, 08/09, 09/10
 AmOp 
04/05
 Ducz 
04/05, 05/06, 06/07, 07/08, 08/09, 09/10, 10/11, 11/12, 12/13, 13/14, 14/15, 15/16, 16/17, 17/18
 GpWł 
99/00, 00/01, 01/02, 02/03, 03/04, 04/05, 05/06, 06/07, 07/08, 08/09, 09/10, 10/11, 11/12, 12/13
 Hoża 
11/12
 Karcz 
2009, 2010
 Kob. 
03/04, 04/05, 05/06, 06/07, 07/08, 08/09, 09/10, 10/11, 11/12, 12/13, 13/14
 Konst 
08/09, 09/10, 10/11, 11/12, 12/13, 13/14, 14/15, 15/16, 16/17, 17/18, 18/19, 19/20
 Leg. 
09/10, 10/11
 Pias. 
98/99, 99/00, 00/01, 01/02, 02/03, 03/04, 04/05, 05/06, 07/08, 08/09, 09/10, 11/12, 12/13
 Rawar 
1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2010
 Remb. 
2000
 Solec 
10a, 10b, 10c, 10d
 Spójn 
04a, 04b, 05a, 08/09, 09x, 09/10, 10cz, 10x, 10/11, 11x, 11/12, 12x, 12/13, 13x, 13/14, 14x, 14/15, 15x, 15/16, 16x
 Targ. 
00/01, 01/02, 02/03, 03/04, 04/05, 05/06, 06/07, 07/08, 08/09, 09/10, 10/11, 11/12, 12/13, 13/14, 14/15, 15/16, 16/17, 17/18, 18/19, 18/19, 19/20
 Upr 
2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010
 Waw 
05/06
 Wiąz 
08b, 09a, 09b, 10a, 10b
 Ziel. 
03/04
 Łab 
18/19, 19/20
Lista zawodników
Porównanie dwóch zawodników
Bilans rozegranych meczów
t = 3 s engine © Grzegorz Kozielski o 13:11 - środa, 29 czerwca 2016 Stronę oglądano  4  9 razy