„GRAND-PRIX” amatorów - Targówek (oldboye)
Turniej 6.   (sezon 2019/2020)   z dn. 23.02.2020

 

 wyniki 
 dla 
 i kategorii 
poz.zawodnikpunkty
1.Mariusz Regulski36
2.Paweł Życki34
3.Krzysztof Łebkowski32
4.Krzysztof Cudny30
5.Waldemar Śliwiński29
6.Jacek Malinowski28
7.Sylwester Wójcik27
8.Marek Laskowski26
9.Krzysztof Ziółek25
10.Zenon Klimek24
11.Paweł Wiszniewski23
12.Grzegorz Świderski22
13.Piotr Knapczyński21
14.Dariusz Radej20
15.Zbigniew Perzyna19
16.Kazimierz Drabot18
17.Rafał Malinowski17
18.Waldemar Bartolik16
19.Małgorzata Rudnik15
20.Mieczysław Jarońko14
21.Iwona Sandecka13
22.Krzysztof Pawlak12
23.Adam Kulesza11
24.Adam Kępa10
25.Robert Porucznik9
26.Dariusz Józepczuk8
27.Paweł Krawczyk [sr]7





powrót do głównej strony: www.tenis-stolowy.w.pl
 AMW 
99/00, 00/01, 01/02, 02/03, 03/04, 04/05, 06/07, 07/08, 08/09, 09/10
 AmOp 
04/05
 Ducz 
04/05, 05/06, 06/07, 07/08, 08/09, 09/10, 10/11, 11/12, 12/13, 13/14, 14/15, 15/16, 16/17, 17/18
 GpWł 
99/00, 00/01, 01/02, 02/03, 03/04, 04/05, 05/06, 06/07, 07/08, 08/09, 09/10, 10/11, 11/12, 12/13
 Hoża 
11/12
 Karcz 
2009, 2010
 Kob. 
03/04, 04/05, 05/06, 06/07, 07/08, 08/09, 09/10, 10/11, 11/12, 12/13, 13/14
 Konst 
08/09, 09/10, 10/11, 11/12, 12/13, 13/14, 14/15, 15/16, 16/17, 17/18, 18/19, 19/20
 Leg. 
09/10, 10/11
 Pias. 
98/99, 99/00, 00/01, 01/02, 02/03, 03/04, 04/05, 05/06, 07/08, 08/09, 09/10, 11/12, 12/13
 Rawar 
1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2010
 Remb. 
2000
 Solec 
10a, 10b, 10c, 10d
 Spójn 
04a, 04b, 05a, 08/09, 09x, 09/10, 10cz, 10x, 10/11, 11x, 11/12, 12x, 12/13, 13x, 13/14, 14x, 14/15, 15x, 15/16, 16x
 Targ. 
00/01, 01/02, 02/03, 03/04, 04/05, 05/06, 06/07, 07/08, 08/09, 09/10, 10/11, 11/12, 12/13, 13/14, 14/15, 15/16, 16/17, 17/18, 18/19, 18/19, 19/20
 Upr 
2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010
 Waw 
05/06
 Wiąz 
08b, 09a, 09b, 10a, 10b
 Ziel. 
03/04
 Łab 
18/19, 19/20
Lista zawodników
Porównanie dwóch zawodników
Bilans rozegranych meczów
t = 17 s engine © Grzegorz Kozielski o 13:11 - środa, 29 czerwca 2016 Stronę oglądano  7  9 razy