„GRAND-PRIX” amatorów - Konstancin-Jeziorna (open)
Turniej 6.   (sezon 2019/2020)   z dn. 9.02.2020

 

 wyniki 
 dla 
 i kategorii 
poz.zawodnikpunkty
1.Kacper Olczak36
2.Jha Prashant34
3.Maciej Jar32
4.Krystian Marek30
5.Igor Zaytsev29
6.Krzysztof Zalewski28
7.Grzegorz Pławski27
8.Paweł Wiszniewski26
9.Tomasz Słodziński25
10.Michał Gaszyński24
11.Kamil Wojtyński23
12.Zbigniew Skrzypczak22
13.Tomasz Walkiewicz21
14.Radosław Wasilak20
15.Łukasz Szczęśniak19
16.Jarosław Kownacki18
17.Wiktor Ziemiański17
18.Mariusz Maksymiuk16
19.Daniel Olszewski15
20.Piotr Jankowski14
21.Kazimierz Drabot13
22.Bartłomiej Jaworski12
23.Monika Borewicz11
24.Artur Łuczyk10
25.Adam Sasin9





powrót do głównej strony: www.tenis-stolowy.w.pl
 AMW 
99/00, 00/01, 01/02, 02/03, 03/04, 04/05, 06/07, 07/08, 08/09, 09/10
 AmOp 
04/05
 Ducz 
04/05, 05/06, 06/07, 07/08, 08/09, 09/10, 10/11, 11/12, 12/13, 13/14, 14/15, 15/16, 16/17, 17/18
 GpWł 
99/00, 00/01, 01/02, 02/03, 03/04, 04/05, 05/06, 06/07, 07/08, 08/09, 09/10, 10/11, 11/12, 12/13
 Hoża 
11/12
 Karcz 
2009, 2010
 Kob. 
03/04, 04/05, 05/06, 06/07, 07/08, 08/09, 09/10, 10/11, 11/12, 12/13, 13/14
 Konst 
08/09, 09/10, 10/11, 11/12, 12/13, 13/14, 14/15, 15/16, 16/17, 17/18, 18/19, 19/20
 Leg. 
09/10, 10/11
 Pias. 
98/99, 99/00, 00/01, 01/02, 02/03, 03/04, 04/05, 05/06, 07/08, 08/09, 09/10, 11/12, 12/13
 Rawar 
1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2010
 Remb. 
2000
 Solec 
10a, 10b, 10c, 10d
 Spójn 
04a, 04b, 05a, 08/09, 09x, 09/10, 10cz, 10x, 10/11, 11x, 11/12, 12x, 12/13, 13x, 13/14, 14x, 14/15, 15x, 15/16, 16x
 Targ. 
00/01, 01/02, 02/03, 03/04, 04/05, 05/06, 06/07, 07/08, 08/09, 09/10, 10/11, 11/12, 12/13, 13/14, 14/15, 15/16, 16/17, 17/18, 18/19, 18/19, 19/20
 Upr 
2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010
 Waw 
05/06
 Wiąz 
08b, 09a, 09b, 10a, 10b
 Ziel. 
03/04
 Łab 
18/19, 19/20
Lista zawodników
Porównanie dwóch zawodników
Bilans rozegranych meczów
t = 19 s engine © Grzegorz Kozielski o 13:11 - środa, 29 czerwca 2016 Stronę oglądano  9  0 razy