„GRAND-PRIX” amatorów - Konstancin-Jeziorna (oldboye młodsi)
Turniej 7.   (sezon 2014/2015)   z dn. 8.03.2015

 

 wyniki 
 dla 
 i kategorii 
poz.zawodnikpunkty
1.Marek Laskowski60
2.Krzysztof Zalewski54
3.Hubert Stoklas52
4.Andrzej Zientarski50
5.Zenon Klimek49
6.Henryk Kalicki48
7.Igor Zaytsev47
8.Krzysztof Cudny46
9.Marek Korzemski45
10.Waldemar Śliwiński44
11.Jacek Siwek43
12.Sylwester Wójcik42
13.Artur Kasprzak41
14.Zbigniew Samoraj40
15.Krzysztof Kierznowski39
16.Borys Liwszyc38
17.Krzysztof Boczek37
18.Artur Michalczuk36
19.Krzysztof Jabłonowski35
20.Krzysztof Piwowarski34
21.Adam Lis33
22.Stanisław Janiszewski32
23.Wojciech Ratyński31
24.Janusz Waszelewski30





powrót do głównej strony: www.tenis-stolowy.w.pl
 AMW 
99/00, 00/01, 01/02, 02/03, 03/04, 04/05, 06/07, 07/08, 08/09, 09/10
 AmOp 
04/05
 Ducz 
04/05, 05/06, 06/07, 07/08, 08/09, 09/10, 10/11, 11/12, 12/13, 13/14, 14/15, 15/16, 16/17, 17/18
 GpWł 
99/00, 00/01, 01/02, 02/03, 03/04, 04/05, 05/06, 06/07, 07/08, 08/09, 09/10, 10/11, 11/12, 12/13
 Hoża 
11/12
 Karcz 
2009, 2010
 Kob. 
03/04, 04/05, 05/06, 06/07, 07/08, 08/09, 09/10, 10/11, 11/12, 12/13, 13/14
 Konst 
08/09, 09/10, 10/11, 11/12, 12/13, 13/14, 14/15, 15/16, 16/17, 17/18, 18/19, 19/20
 Leg. 
09/10, 10/11
 Pias. 
98/99, 99/00, 00/01, 01/02, 02/03, 03/04, 04/05, 05/06, 07/08, 08/09, 09/10, 11/12, 12/13
 Rawar 
1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2010
 Remb. 
2000
 Solec 
10a, 10b, 10c, 10d
 Spójn 
04a, 04b, 05a, 08/09, 09x, 09/10, 10cz, 10x, 10/11, 11x, 11/12, 12x, 12/13, 13x, 13/14, 14x, 14/15, 15x, 15/16, 16x
 Targ. 
00/01, 01/02, 02/03, 03/04, 04/05, 05/06, 06/07, 07/08, 08/09, 09/10, 10/11, 11/12, 12/13, 13/14, 14/15, 15/16, 16/17, 17/18, 18/19, 18/19, 19/20
 Upr 
2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010
 Waw 
05/06
 Wiąz 
08b, 09a, 09b, 10a, 10b
 Ziel. 
03/04
 Łab 
18/19, 19/20
Lista zawodników
Porównanie dwóch zawodników
Bilans rozegranych meczów
t = 2 s engine © Grzegorz Kozielski o 13:11 - środa, 29 czerwca 2016 Stronę oglądano  1  6 razy